Meryem 17.bölüm fragmanı izle Meryem ile Savaş dudak dudağa

Kanal D’nin çarşamba günleri ilgiyle izlenen dizisi Meryem 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Meryem yeni bölüm fragmanında Savaş ve Meryem arasında aşk rüzgarları esiyor.

Savaş ile Meryem’in yakınlaşmasına tanık olan Derin, bu haberi Oktay’a anlatır. Oktay’ın deliye döndüğü hadise, Savaş ile Oktay’ı karşı karşıya getirir. Bölümde Mahmut’un ölümüyle Güçlü hedef haline geliyor; Savaş’tan beklenmedik bir itiraf geliyor. Güçlü, annesi Gülümser’in ölümünden sonra intikam almak için kolları sıvar. Selma’nın eski kocası Mahmut’un peşine düşen Güçlü; Savaş, Meryem ve Burcu’nun uyarılarını dikkate alır ve kendisini zor da olsa durdurmayı başarır. Oktay ve Yurdal’ın ortaklığı, Mahmut’un sonu olur ve bu cinayetle suçlanan Güçlü olur.

Savaş ile Meryem’in yüzleşmesi ise gizli kalan duyguları su üstüne çıkarır. Savaş, Meryem’in kendisinden neden uzak durduğunu sorgulamaya başlar. Meryem’e olan hislerini dile getiren Savaş, ondan da duygularını açıklamasını bekler. Savaş’ın bu itirafı, ikili arasında yeni başlangıçları müjdeler.

 

Share This Post

Post Comment