Diriliş Ertuğrul 96.yeni bölüm fragmanı savaş yemini edildi

TRT 1’in çarşamba günleri ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yarın akşam 96.yeni bölümüyle ekrana gelecek. Fragmanın yayınlanmasıyla büyük ilgi gören Diriliş Ertuğrul yeni bölüm neler olacak? Gelin yakından bakalım.

Oba’ya tekrar dönen Ertuğrul gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Yeni kararlar alan ve yokluğunda Oba’ya zarar vermeye çalışanlardan hesap soracak olan Ertuğrul şu sözleri sarf etti: “İndi bu uğurda gaza edeceğiz. Ferman sultanımızdan Şehadet Allah’tandır. Gayrı bu topraklarda devlet benim” İşte yeni bölümü adeta izleyenlerin nefesini kesecek olan Diriliş Ertuğrul 96.bölüm fragmanı ve tüm detayları.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Bey Sadettin Köpeğin hediye ettiği kılıcı Dündar Bey’in belinden çeker. Kılıçla otağı ve Kayı damgasını işaret ederek sert konuşur. Dündar Bey’in gözleri dolar zira Ertuğrul Bey’den ağız sözler işitir. Bahadır Bey ise hain planlar içinde Sadettin Köpek’ten destur isteyerek ve Ertuğrul Bey’in kellesini almak için plan yapar.  Ertuğrul Karaca Hisar’ı ele geçirmek için gaza edeceğini söyler. Tekfur Ares’in ise bir savaş planı vardır. 

Vezir Sadettin Köpek ise öfkesinden oku kırıyor. Ares ise öfkesinden eline ne geçtiyse fırlatıyor. Ertuğrul Bey’e kaftanını bizzat Sadettin Köpek giydiriyor. Sancar bey yaka paça huzuruna getirtiyor. Ertuğrul üç beyi olarak “Bu topraklarda devlet benim” diyor.

Share This Post

Post Comment